Moda uliczna

Markowe buty, bluzy z kapturami, koszulki z nadrukami fragmentów piosenek hiphopowych, luźne spodnie, kurtki i czapki z długim i szerokim daszkiem, to tylko część ubiorów mody ulicznej.

Siła inspiracji

Moda i obuwie w stylu streetwear są obecne na każdym kroku. Preferują one styl sportowy, luźny krój odzieży, wygodne buty i niezbędne dodatki takie jak okulary, saszetki nerki, niebanalne skarpety, paski i plecaki.

Buty znanych marek, takich jak Nike, Adidas, Vans, Reebok nawiązują do stylistyki lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Wiele ówcześnie wyprodukowanych modeli stało się inspiracją do wznowienia produkcji butów o takiej samej linii, ale znacznie udoskonalonych. Buty mody ulicznej muszą być bardzo dopasowane do stopy, wygodne, podeszwa sprężysta i elastyczna, a cholewka powinna chronić przed deszczem i zimnem.

Indywidualność w grupie

Moda i obuwie streetwear to domena młodych ludzi, którzy najlepiej przystosowują się do nowej sytuacji. Potrzeba indywidualności, a jednocześnie pragnienie przebywania w grupie, powodują, że styl uliczny staje się coraz bardziej powszechny wśród młodzieży.

Najlepszy streetwear sklep online oferuje bogaty wybór odzieży streetwearowej, świetniej jakości kurtki bomberki, spodnie joggery, bluzy z nadrukami lub jednobarwne, spodnie z dziurami, czapki z długim i szerokim daszkiem i wiele innych ubrań inspirowanych modą uliczną.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda miesjka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.