Adidas superstar – ubieraj się jak Twoja druga połówka!

Buty adidas Superstar 80s Black

Ubieranie się w podobnym stylu jest z pewnością tym, co łączy Was ze sobą, oprócz wspólnych pasji i poglądów na przyszłość. Fantastycznym sposobem na wyrażenie Waszego uczucia do siebie jest zakładanie bliźniaczych strojów, oczywiście w wersji damskiej i męskiej.

Adidas superstar męskie

Mężczyźni uwielbiają styl streetwear – nic w tym dziwnego. To naprawdę wygodny styl uwzględniający potrzeby aktywności młodego mężczyzny i jego stylowego wyglądu. Adidas Superstar to świetne uzupełnienie klasycznej, ulicznej stylizacji – szerokich spodni z krokiem w kolanie, bluzy z kapturem i czapki z daszkiem.

Superstar adidas są niezwykle wygodne, mają grube podeszwy i wyraźnie pokazują, że nakładamy na siebie tylko ubrania dobrych marek, co dla ulicznego stylu jest bardzo istotne.

Damska wersja Twojego chłopaka

Jeśli lubisz się ubierać podobnie jak Twój facet, a na co dzień preferujecie podobne style aktywności, Superstary damskie będą idealnym dla Ciebie rozwiązaniem. Świetnie uzupełnią Twoją dziewczęcą stylizację składającą się z podkreślających sylwetkę dżinsów i szerokiej, miękkiej bluzy z kapturem w oryginalnym kolorze. Stroje i obuwie sportowe są idealne, jeśli chcesz być damska wersją swojego faceta!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Markowe obuwie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.